Hakkımızda

Mercury Yetkili Servis ve Satış

Mercury Yetkili Servis ve Satış

Akuatek Marin, deniz motorlarının bakım ve onarımı konularında 20 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir.

Firmanın sahibi Naim Menan Kökalp, ülkemizde deniz motorları ve parçaları konusunda kendisini yetiştirerek deneyim kazanmış ve tüm bilgilerini firmasına aktarmıştır.

Eski teknolojilerde zor şartlar altında, yeterli ölçüm ve test cihazları olmaksızın, yalnızca tecrübe ve sağ duyuya dayanarak motor bakım ve onarımı gerçekleştiriyordu. İşte Naim Menan Kökalp böyle kısıtlı ortamlardan günümüze kadar gelmiş ve geliştirdiği tekniklerle, imal ettiği yedek parçalarla veya uyguladığı özgün tamir yöntemleriyle kendine güvenenleri asla yarı yolda bırakmamıştır. Buna ilaveten, Akuatek Marin tüm bu kazanımlarını çalışanlarıyla paylaşmış ve prensiplerini onlara da aşılamıştır.

Akuatek Marin bugün, 20 yılı aşkın tecrübesine ve teknolojik bilgi birikimine dayanarak en üst düzeyde hizmet vermektedir. Deneyimli çalışan kadrosu ve her türlü ekipmanı ile 7 gün 24 saat her nerde olursanız olun servisimiz her zaman hizmetinizde.

Değerli müşterilerimiz, sizlere sunduğumuz servis hizmet seviyesinin kalitesini her geçen gün daha da arttırmaya çalışıyoruz. İnternet sitemizde yer alan iletişim bilgilerini arayarak bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

2.El Teknelerimiz
Müşteri Girişi :
Giris
İkinci El Tekne ve Ekipmanları
Yedek Parça Sipariş